Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nowych Userów prosimy o dołączenie do grupy swojego domu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaki film ostatnio obejrzeliście?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
kunivers

kunivers


Liczba postów : 18
Join date : 29/03/2013
Age : 26
Skąd : Podkarpacie

Jaki film ostatnio obejrzeliście? Empty
PisanieTemat: Jaki film ostatnio obejrzeliście?   Jaki film ostatnio obejrzeliście? I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 3:02 pm

Jakie filmy ostatnio obejrzeliście? Jak się Wam podobały?

Wczoraj widziałem "Jak ukraść Księżyc". Przyjemna animacja, przyjemne charaktery (zwłaszcza sierotki), przyjemne Miniony, Mashall Eriksen dubbinguje. Ponadto podczas kilku scen można było zaobserwować autentyczny, szczery, radosny śmiech kuniversa, co filmom zawsze wychodzi na dobre. Z całego serca polecam i czekam na następną część.
Powrót do góry Go down
Always
Admin
Always


Liczba postów : 231
Join date : 19/03/2013
Age : 31
Skąd : Wrocław

Jaki film ostatnio obejrzeliście? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki film ostatnio obejrzeliście?   Jaki film ostatnio obejrzeliście? I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 4:11 pm

Ja ostatnio w końcu się zabrałam za Nędzników.
Film oceniam na 9, bo brakowało mi niektórych akcji z książki - a Hugo jest jednym z moich ulubionych autorów.
Helena Bonham - Carter jak zawsze cudowna. <3
Powrót do góry Go down
http://immortality-yours.blogspot.com/
Sombre

Sombre


Liczba postów : 77
Join date : 29/03/2013
Age : 28
Skąd : Słubice

Jaki film ostatnio obejrzeliście? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki film ostatnio obejrzeliście?   Jaki film ostatnio obejrzeliście? I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 4:30 pm

ostatnio wybrałam się do kina na "Oz wielki i potężny" w 3d - nie polecam, nudny film, po fantastyce spodziewałam sie czegoś więcej ,a szczególnie po krainie jaką jest Oz, a tu takie niby coś,ale nic ;] Po prostu strata czasu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaki film ostatnio obejrzeliście? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki film ostatnio obejrzeliście?   Jaki film ostatnio obejrzeliście? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaki film ostatnio obejrzeliście?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Potterheads :: Hyde Park :: Film-
Skocz do: